Onze website gebruikt cookies. In cookies wordt informatie over websitegebruik bijgehouden. Lees meer over cookies. Cookies toestaan
 

Prepaid opwaarderen

Let op:

De mogelijkheid om online op te waarderen is  gestopt per 1 april 2014. Onze Prepaid dienstverlening is gestopt per 1 juni 2014. Uw beltegoed is vervallen, restitutie is niet mogelijk. We willen u hartelijk bedanken voor het vertrouwen dat u ons gegeven heeft. We hebben u altijd graag en met veel plezier geholpen!

 

Veel gestelde vragen:

 

1. Kan ik nog overstappen naar KPN met nummerbehoud? 

De overstapmogelijkheid naar KPN is niet meer actief. Wilt u prepaid blijven bellen? Selecteer een aanbieder bijvoorbeeld met behulp van een online vergelijkingssite en koop online of in een winkel een nieuwe prepaid simkaart.  

 

2. Tot wanneer kan ik gebruik maken van mijn Rabo Mobiel Prepaid aansluiting?

U kunt gebruik maken van de Prepaid aansluiting tot 1 juni 2014. Daarna zal het nummer uit dienst worden genomen. Het is dus heel belangrijk om vóór die datum overgestapt te zijn naar een andere provider.

 

3. Wat staat in artikel 3.5 van de algemene voorwaarden?

De algemene voorwaarden stellen dat de overeenkomst op grond van de volgende bepalingen opgezegd kan worden. In onderstaande zijn de passages gehaald die daaraan refereren:

"Een Overeenkomst voor een Prepaid Aansluiting kan, door beide partijen worden opgezegd, indien de Aanbiedingsvorm van een Prepaid Aansluiting wordt beëindigd. Een Overeenkomst voor een Aanvullende Dienst kan door beide partijen worden opgezegd indien de (Aanbiedingsvorm van) die Aanvullende Dienst wordt beëindigd.

Indien RABO MOBIEL op grond van dit artikel RABO MOBIEL Prepaid beëindigt, zal de Aansluiting worden gestopt en komen daarbij het aan de Cliënt toegekende nummer en het eventueel resterende Prepaid Tegoed te vervallen. De Cliënt kan in dat geval geen enkele aanspraak maken op enige vorm van restitutie of compensatie. RABO MOBIEL heeft geen verplichting de Cliënt of diens eindgebruikers op enige wijze van te voren te waarschuwen dat men in de in dit artikel beschreven periode verkeert."